Şişli Spor Salonu – H2O Fitness Club
h2o FITNESS CLUB ŞİŞLİ
Randevu Al

h2o ŞİŞLİ HAKKINDA

2010 yılından bu yana Şişli´de bulunan A plus tesisimiz sporun hem eğlenceli hem de güçlü yönlerini bir arada bulunduran hocalarımız ile hizmet vermektedir.

2000 metrekare alanda bulunan h2o Şişli Fitness Club, rahat ulaşım imkanlarının yanında natürel koşu parkuru, reformer pilates stüdyosu, 2 adet fitness stüdyosu, suna ve özel alan cafesiyle birlikte hizmet vermektedir. Her biri birbirinden uzman 10 antrenörümüzle beraber vücudunuzu en iyi biçimde tanıyarak keyifle spor yapabilirsiniz.

Özel Eğitmenler

Vücudunuzun ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel programlar ve sizinle birebir ilgilenen özel eğitmenler ile sakatlanmalardan uzak, keyifli sporun tadını çıkararak, istediğiniz kilo ve formu elde etmenin mutluluğunu profesyonel ekibimizle deneyin.

Modern Spor Salonu

Şişli’de evinize yakın kaliteli bir salon arıyorsanız H2O Fitness Club Şişli aradığınız yer olacaktır. Yeni diye adlandırabileceğiniz bir spor aleti varsa merak etmeyin kesinlikle bizde de vardır. Modern bir spor salonu olmamızın yanı sıra her gün gelişen spor dünyasının yeni keşfettiği spor aletlerini de tesisimizde bulundurmaya özen gösteriyoruz.

h2o Fitness Club Şişli Haftalık Ders Programı

HİZMETLERİMİZ

CARDIO

CRUNCH

FITNESS

REFORMER PİLATES

SPINNING

ZUMBA

KICKBOX

YAZA DAHA FİT GİRMEYE HAZIRMISIN?

ŞİMDİ KAYIT OL
BÜYÜK İNDİRİMDEN FAYDALAN
ŞİMDİ KAYIT OL

H2O ŞİŞLİ BLOG

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres : 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Nova Baran Çarşı. No:4 Kat:4 Şişli / İstanbul (Radisson Blu Hotel arkası, Eski Sosyete Pazarı)

Telefon : 0212 234 99 90