Reformer Pilates – H2O Fitness Club

Reformer Pilates

Pilates

Reformer Pilates (aletli Pilates) özellikle denge kurmak isteyen ayrıca sıkılaşma konusunda problem yaşayan kişiler tarafından kullanılan egzersiz yöntemlerinden biridir. 1940 yıllarında yaralı askerlerin daha rahat iyileşme sürecine girmesi için kullanılan bir fizik tedavi yöntemi olarak ortaya çıkmıştır. Kağıthane reformer pilates salonumuzda özel hocalarımızla birlikte çalışacağınız reformer pilates, vücutsal yapınızı ve metabolizmanızı hızlandıracak egzersizler arasındadır. Grup derslerine uygun olmayan reformer pilates, kişiye özel olarak da yapılır.

Reformer pilateste aletlerin ve hareketlerin kişiye özel ayarlanması, kişinin kendi vücuduna uygun çalışması demektir ki bu daha hızlı sonuçlar almayı beraberinde getirir. Siz de duruş bozukluklarınızı gidermek ve sağlıklı bir vücut için reformer pilatesin sonuçlarını daha hızlı ve sağlıklı almak istiyorsanız Kağıthane reformer pilates salonumuza uzman pilates hocalarımızdan randevu alabilir ve vücudunuzu güçlendirebilirsiniz.

h2o Fitness Club Kağıthane’de bayanlara özel reformer pilates seçeneği ile bayan antrenör antrenörlerle çalışabilirsiniz. Sağlıklı zayıflama, form tutma, metabolizma hızlandırma, kuvvet ve esneklik çalışmaları ile bayanlara özel reformer pilates derslerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilir, ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.

Deneme derslerimize kayıt için tıklayın!

YAZA DAHA FİT GİRMEYE HAZIRMISIN?

ŞİMDİ KAYIT OL
BÜYÜK İNDİRİMDEN FAYDALAN
ŞİMDİ KAYIT OL