Hakkımızda – H2O Fitness Club

Hakkımızda

h2o FITNESS CLUB

2010 yılında Kâğıthane salonumuzda başlayan spor tutkumuz, 2014 yılında Şişli h2o Fitness Club ile birlikte 8 yıldır sizlerin ilgisiyle büyüyerek her zaman daha iyiye ve yeniye imza atarak ilerlememizi sağlıyor.

2018 yılında yenilenen h2o Kağıthane Fitness Club, bölgesindeki spor salonları arasında en donanımlı imkanlara sahip olan bir spor merkezidir. Sporla birlikte yaşamdan keyif almayı merkezine koyan vizyonumuzla beraber sizlere spor salonuna her zaman aynı hevesle gelmenizi sağlıyoruz.

Spor yapmak isteyen herkese gerekli donanımı 2700 metrekare alanında yeni açılan havuzu, saunası, oxygen spa merkeziyle Kağıthane’de A plus bir spor tesisi sunuyoruz. Sporun hem eğlenceli hem de güçlü yönlerini bir arada bulunduran hocalarımız ile birlikte kaliteli bir atmosferde hizmet veriyoruz.

2000 metrekare alanda bulunan h2o Şişli Fitness Club, rahat ulaşım imkanlarının yanında natürel koşu parkuru, reformer pilates stüdyosu, 2 adet fitness stüdyosu, suna ve özel alan cafesiyle birlikte hizmet vermektedir. Her biri birbirinden uzman 10 antrenörümüzle beraber vücudunuzu en iyi biçimde tanıyarak keyifle spor yapabilirsiniz.

Özel Eğitmenler

Yaza daha hızlı hazırlanmak istiyorsanız tam olarak yerindesiniz özel eğitmenlerimiz sayesinde yaza hızlı hazırlanmak eskisi kadarda zor değil.

Modern Spor Salonu

Yeni diye adlandırabileceğiniz bir spor aleti varsa merak etmeyin kesinlikle bizde de vardır. Modern bir spor salonu olmamızın yanı sıra her gün gelişen spor dünyasının yeni bulduğu spor aletlerini de tesisimizde bulundurmaya özen gösteriyoruz.

Neden bizi seçmelisin?

Önündeki güzel günleri daha güzel günlere çevirmen için sağlığa ihtiyacın var ve şuanda sahip olduğun sağlığını korumak içinde spora özel diyetisyenlere yediklerine içtiklerine dikkat etmen gerek. Tesisimizde diyetisyen ve spor hocalarını işte bunun için bulunduruyoruz. Sende bu ayrıcalıklardan faydalanmalısın.

Gym 93%
Zumba 96%
Body Building 92%
Pilates 81%
Crunch 77%
Kick-Box 68%